Darmowy e-book “Katalog hashtagów Boże Narodzenie i mini poradnik jak ich używać by dotrzeć do klientów”

Recznierobionet/ 24 listopada, 2020/ Bez kategorii/ 0 comments

 

katalog hashtagów świątecznych i poradnik

Pracując nad naszym Instagramowym kontem zauważyłam, że sporo z Was nie wykorzystuje potencjału jaki dają hashtagi. Mam wgląd w statystyki postów, ponieważ nasze Instagramowe konto to tak zwane konto profesjonalne (więcej na temat konta profesjonalnego przeczytacie w poprzednim artykule). Widzę więc dokładnie, jaki efekt w postaci większego zasięgu potrafią dać dobrze dobrane hashtagi. 

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia i wielu twórców rękodzieła przygotowało z tej okazji specjalną ofertę. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw Waszym potrzebom i stworzyć “Katalog hashtagów Boże Narodzenie i mini poradnik jak ich używać by dotrzeć do klientów”.

katalog hashtagów boże narodzenie

 

Darmowy e-book “Katalog hashtagów Boże Narodzenie i mini poradnik jak ich używać by dotrzeć do klientów”

W e-booku znajdziecie ponad 250 hashtagów dotyczących Bożego Narodzenia, które pomogą dotrzeć do klientów. Są one pogrupowane od tych najmniej, do najbardziej popularnych pod względem ilości postów.

Dowiecie się, jak prawidłowo dobrać 30 hashtagów pod postem o tematyce świątecznej. 

Odpowiadamy na pytanie, czy warto używać najmniejszych hashtagów (poniżej 500 postów) i największych (powyżej 2.000.000 postów).

Katalog jest dedykowany twórcom rękodzieła, ale z pewnością przyda się każdemu przedsiębiorcy działającemu na Instagramie. 

Mini poradnik, to przedsmak tego, co znajdziecie w kolejnym naszym e-booku o używaniu hashtagów przez firmy działające w mediach społecznościowych.

E-book jest darmowy i można go otrzymać po zapisaniu się na nasz newsletter.

 

Marzena

Share this Post
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments